Hubert van Mastrigt exposeert in de Walstraat.
Hubert van Mastrigt exposeert in de Walstraat. Foto: Hubert van Mastrigt

Hubert van Mastrigt: ‘Vervormde dromen’

Cultuur

Enschede - In Fotogalerie Objektief is zondagmiddag de tentoonstelling ‘Vervormde dromen en herinneringen’ van fotograaf Hubert van Mastrigt uit Almelo geopend. De expositie is te zien tot 22 maart. “Het werk van Hubert kan getypeerd worden als geënsceneerde fotografie’’, stelt Objektief. Van Mastrigt zelf zegt: “Ideeën ontstaan eerst in mijn hoofd, daarna krijgen ze vorm als schetsen, vervolgens ga ik ter plekke fotograferen. In Photoshop vindt de fusie plaats met mijn persoon en de herinnering, liefst met een flinke portie humor. Mijn hart ligt bij het autonome vrije werk, eigenlijk ben ik dagelijks met vrije fotografie bezig. Ik heb grote bewondering voor kunstenaars die de wereld beschouwen vanuit een eigen perspectief.’’

Angelien Hoppen (midden) en tuincoaches Caroline Drent (rechts) en Alice Snijders (links) delen gratis waardplanten uit.
Angelien Hoppen is blij met elke snipper groen 18 apr, 08:25
Los Hoes De Bommelas is elke eerste zondag van de maand open.
Opening Los Hoes De Bommelas goed bezocht 17 apr, 13:43
Het weeguurtje is dinsdag van 10.00 tot 11.30 uur. ' Stel je vragen over de groei of gezondheid van je kindje, of kom gewoon even langs'.
Zelfs de advocaat houdt er spreekuur 17 apr, 11:46
Studenten van Saxion gaan Stichting 55+ helpen.
Studenten gaan onderzoek doen voor Stichting 55+ 17 apr, 08:45
Zorggroep Manna & M-Pact ondertekenen de samenwerkingsovereenkomst.
M-Pact en Zorggroep Manna bundelen hun krachten 16 apr, 13:31
Astrid Aalders en Bennie Waanders.
Bennie en Astrid sluiten winterseizoen Zomiac af 16 apr, 09:42
Afbeelding
Kampioenen bij de handbal van Avanti 15 apr, 19:50
Het concert begint om 20.00 uur. Kaartverkoop: www.canteklaer.nl. (Foto: Martin Kok)
Kamerkoor Canteklaer live in de Ontmoetingskerk 15 apr, 15:36