
Witgoedwinkel over de grens: Marcel’s 2e Walh in Duitsland
ZakelijkENSCHEDE - In het dorpje Alstätte, net over de grens in Duitsland is sinds kort Marcel’s 2e Walh Elektro Geräte geopend. De winkel is gevestigd aan de Kirchstrasse 18 en is gespecialiseerd in witgoed en huishoudelijke apparaten. ‘’We verkopen nieuwe producten en B-stock apparaten, allemaal met 12 maanden garantie’’.
Eigenaar Marcel hoopt vooral klanten uit Gronau, Ahaus en Enschede aan te spreken. “De winkel bestaat nu drie maanden. We doen veel met advertenties om de winkel bekender te maken, maar het gaat nog langzaam. Het ligt in een rustig dorpje, dus we moeten echt ons best doen om mensen hierheen te krijgen,” aldus Marcel.
Het assortiment varieert van koelkasten en wasmachines tot fornuizen, drogers en kookplaten met ingebouwde afzuiging. Alles wordt geleverd door een vaste leverancier die Marcel persoonlijk kent. “Het zijn goede producten die nog jaren meekunnen.”
Wat ook helpt: parkeren is gratis. “Veel mensen uit Nederland komen hier al tanken, dus hopelijk komen ze dan ook even bij ons langs. Als je in Duitsland een product zoekt dat goed werkt, dan zit je bij ons goed.”
De klantenstroom begint langzaam op gang te komen, mede dankzij verkoop via Marktplaats. “In Duitsland sluiten winkels vaak vroeg, dan blijft het hier stil. We hopen dat mensen ons weten te vinden, juist vanwege ons aanbod en de goede service. We hebben grote plannen en hopen op meer aanloop in de toekomst.”











