Afbeelding

Tweede afhaaldag voor retrojacks bij FC Twente

Algemeen

ENSCHEDE - Op zaterdag 9 april heeft FC Twente de eerste afhaaldag gehouden voor de beloofde retrojacks. De club gaf deze als cadeau weg aan seizoenkaarthouders voor hun onvoorwaardelijke steun aan de club tijdens de coronaperiode.

FC Twente verwelkomde duizenden supporters die bij de Grolsch Veste hun retrojack ‘loyalty edition’ af kwamen halen. Maar aangezien uiteraard niet iedereen toen in de gelegenheid was, houdt de club deze vrijdag opnieuw een uitreiking. De jacks worden dan uitgedeeld voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. FC Twente zet hier een speciale afhaalplek voor op.

Iedereen die aan het einde van seizoen 2020-2021 de seizoenskaart voor 2021-2022 heeft verlengd krijgt dit retrojack cadeau. Deze supporters ontvingen al op vrijdag 1 april een email met unieke afhaalcode. Het is ook mogelijk om iemand anders het jack af te laten halen, wel moet die persoon dan de naam en de afhaalcode hebben van deze persoon die recht heeft op het retrojack.

Wie de club graag wil steunen met de aankoop van leuke merchandise kan ook kijken op: www.shop.fctwente.nl 

Afbeelding
Open dagen bij Dance Passion met lessen Zumba 20 aug, 12:30
Afbeelding
Introductieconcert Enschede 2026: programma en praktische info 20 aug, 11:27
De Twentse Razzia wordt 10 september herdacht in de synagoge.
Herdenking Twentse Razzia in synagoge 20 aug, 10:39
De Vitality groep van Sparta.
Sparta gaat voor een wereldrecord 19 aug, 11:25
Afbeelding
SIVE houdt vrouwenwandelingen 19 aug, 09:48
Tuin Beckelo houdt een Open Dag.
‘Kuifje’ op Open Dag Tuin Beckelo 19 aug, 09:41
Leon Lammers geeft persoonlijke begeleiding aan een member.
Fitlab groeit door naar twee locaties: ‘Persoonlijkheid is onze kracht’ 19 aug, 08:30
Cria Cuervos is te zien in Concordia.
Succesfilm Kukuho draait in Concordia 18 aug, 20:27