
Merry Christmas in Prismare met Orchestra Twente
AlgemeenEnschede - Orchestra Twente geeft op zondag 11 december om 15.00 uur in Prismare de voorstelling ‘Merry Christmas’.
Dit jaar geeft Orchestra Twente het jaarlijkse concert Merry Christmas in een geheel nieuwe vorm. “Merry Christmas is een film die zich afspeelt tijdens de Eerste Wereldoorlog en als thema de waargebeurde kerstwapenstilstand heeft. In de film kijkt men door de ogen van Duitse, Franse en Schotse soldaten. Wanneer de Kerst aanbreekt, gebeurt er echter iets volkomen onverwachts. In die nacht gebeurt het ondenkbare, wanneer soldaten de wapens neerleggen en elkaar benaderen om Kerst te vieren. ‘We hebben de oorlog een moment kunnen vergeten. Maar de oorlog zal ons niet vergeten.’ Er zullen enkele delen uit de film worden vertoond’’, aldus Orchestra Twente
De muziek uit de film wordt live gespeeld door de strijkers en pianiste van professioneel symfonieorkest Orchestra Twente, onder leiding van Monique Kokkeler, samen met de solisten sopraan Marjan Vleeming en bariton Jaap Roos, sopraan Ana Vukasovic en alt Nienke de Jong.
De stukken Ave Maria van Philippe Rombi, Adeste Fideles, I’m dreaming of home, Bist du bei mir, Auld lang syne en Stille Nacht, Heilige Nacht zullen worden uitgevoerd.
Entree is 15 euro. ( inclusief : koffie/thee, garderobe en gratis parkeren). Kaarten via www.OrchestraTwente.nl/tickets, of aan de zaal op 11 december vanaf 14.00 uur.


















