PW bij de 'leederen bal' op het Van Heekplein. (Foto: Ruud van der Linden)
PW bij de 'leederen bal' op het Van Heekplein. (Foto: Ruud van der Linden)

PW zoekt nieuwe spelers voor 't eerste

EFC PW 1885 is op zoek naar nieuwe spelers voor het eerste elftal. Voetballers die geïnteresseerd zijn kunnen per direct meetrainen. De trainingen zijn op maandag- en woensdagavond, op het Diekman.

Enschede - PW speelt en traint op Het Diekman. Vier seniorenelftallen spelen competitie op de zondag en drie op de zaterdag. Ook is er een JO19 en zijn er zes 35+ en 45+ teams op de vrijdagavond. Maar bij het eerste elftal gaan er zeker zes spelers weg en mogelijk meer, zo meldt bestuurslid Bas Veenendaal. “We hebben nog dertien jongens over en een aantal twijfelt nog.’’ Sommige PW’ers stoppen bij het eerste en anderen houden er vanwege studie mee op. Vorig jaar om deze tijd raakte het eerste van PW ook veel spelers kwijt, maar kwamen er uiteindelijk wel spelers bij. “De meesten kwamen via via bij ons. Ik ga er van uit dat het weer goed komt.’’

Aanvulling vanuit JO19 is niet de oplossing. “Die zijn nog iets te jong’’, zegt Veenendaal. Het eerste van PW komt uit in de vijfde klasse E. Het team van trainer Arnold Marshall staat onderaan met 2 punten. In de thuiswedstrijd tegen DRC werd met 0-0 gelijkgespeeld en uit bij SVV’91 werd met 1-1 gelijkgespeeld. “De resultaten zijn heel slecht’’, zegt Veenendaal. “Een seizoen om snel te vergeten. Het is al een hele prestatie om het elftal bij elkaar te houden. De sfeer is goed gebleven. Tekenend voor de club is dat je voor je plezier sport. De goede sfeer staat voorop. Het clubgevoel leeft bij PW. Maar het eerste elftal is wel prestatief.’’ Veenendaal roemt het mooie shirt van PW. “Een klassiek tenue, rood-wit-blauw, onze kleding ziet er netjes uit.’’

Trainer Arnold Marshall begint na de zomer aan zijn zevende seizoen bij PW 1. ‘'We zoeken jongens die het team verrijken. Jongens die twee keer in de week willen trainen. We zoeken jongens met de juiste discipline die de groep kunnen stimuleren. We hebben een jonge groep, dus wat ervaren jongens zijn ook welkom'', aldus Marshall.
Potentiële eerste elftalspelers kunnen zich aanmelden via info@efcpw.nl. Ze mogen ook langskomen bij de club.

Afbeelding