Sportstapelen om het Enschedees Kampioenschap.
Sportstapelen om het Enschedees Kampioenschap.

EK sportstapelen op KOE-scholen

Algemeen

Enschede - Liefst 4000 basisschoolleerlingen zetten zich dit voorjaar in voor het goede doel tijdens ‘KOE in actie’. Op alle 18 KOE-scholen worden activiteiten georganiseerd, waarmee geld ingezameld wordt. “We vinden het belangrijk om ons actief in te zetten voor de samenleving’’, zegt Marc Nij Bijvank, directeur van Katholiek Onderwijs Enschede. “Dat is waar het bij ‘KOE in actie’ om draait. De actie zorgt voor betrokkenheid en verbinding met onze omgeving en maakt leerlingen er bewust van dat inzet voor anderen niet alleen belangrijk is, maar ook nog eens heel leuk kan zijn.’’

De KOE-scholen zetten zich in voor Stichting Kans voor een Kind. Iedere school organiseert een eigen actie. In de aanloop ervan wordt invulling gegeven aan het centrale thema, ‘Samen bouwen aan de Toekomst’ met een ludieke activiteit: sportstapelen. Sportstapelen is een spel dat overgewaaid is uit de Verenigde Staten, waarbij bekers zo snel mogelijk op- en afgebouwd moeten worden in een vooraf bepaald patroon. Op 11 maart strijden de 18 snelste leerlingen om het Enschedees Kampioenschap. 

RTV Oost zendt een docu over de Miro-rellen uit.
Documentaire over de Miro-rellen 23 aug, 14:28
Wandeling van Landschap Overijssel in Mander.
Excursie Landschap Overijssel in Mander 23 aug, 10:20
Afbeelding
Gezellig shoppen op de Thrive Bazaar in Enschede 22 aug, 14:35
'Wil je meer informatie over de activiteiten, de wachtlijsten of heb je zelf leuke ideeën voor de stichting? Kom dan langs op de inloopochtend'.
Stichting 55+ houdt een inloopochtend 22 aug, 09:17
'Ben jij een theeleut? Plant je eigen theekruiden!', aldus De Groene Loper.
Groene Loper bezig met actie ‘Proef de natuur’ 21 aug, 16:42
Wandelen bij Hof Espelo.
Meditatieve wandeling Hof Espelo 21 aug, 12:16
De Beiaard is klaar voor het Bockbierfesival.
Beiaard is klaar voor Bockbierfestival 21 aug, 09:31
Afbeelding
Open dagen bij Dance Passion met lessen Zumba 20 aug, 12:30