TK Maxx opent op 17 februari om 10.00 uur haar deuren in de Klanderij.
TK Maxx opent op 17 februari om 10.00 uur haar deuren in de Klanderij.

TK Maxx opent in de Klanderij

Algemeen

Enschede - Retailer TK Maxx opent op donderdag 17 februari de deuren van het nieuwste filiaal. De veertiende Nederlandse vestiging van het warenhuis neemt intrek aan het Van Heekplein in winkelcentrum De Klanderij. De winkel is zo’n 1500 vierkante meter groot. Met de vestiging in Enschede opent TK Maxx haar vierde filiaal in het oosten. Carine Sietsma, store manager TK Maxx Enschede: “Ik ben enorm trots dat ons warenhuis nu ook in Enschede geopend zal worden. TK Maxx is niet alleen een mooie toevoeging aan het winkelaanbod van de stad, ook realiseren we met de opening 36 arbeidsplaatsen, waarvan ruim de helft is ingevuld door het UWV en de gemeente Enschede.”

Het aanbod van de winkel is gevarieerd en biedt naast een grote selectie aan mode, schoenen en accessoires voor mannen, vrouwen en kinderen tevens een uitgebreide beauty- en homeware afdeling. Als toonaangevende retailer verzekert TK Maxx het winkelend publiek van een breed aanbod aan grote merken. Met meerdere leveringen per week is er altijd een uniek aanbod, aldus TK Maxx.

Ons Huis voerde een grote renovatie uit.
‘Borneostraat fijne plek om te wonen’ 3 uur geleden
Afbeelding
Keti Koti, wanneer zijn zijn excuses op hun plaats? 5 uur geleden
De Alstroemeria.
Volop open dagen bij Tuin Beckelo 6 uur geleden
Gohan draait in Concordia.
Gohan en Eat More Trees in Concordia 15 uur geleden
Afbeelding
Alles ist vorbei 20 uur geleden
De eerste leerlingen die de kaderberoepsgerichte leerweg volledig konden afronden op Greijdanus Enschede zijn allemaal geslaagd.
Kaderleerlingen Greijdanus Enschede allemaal geslaagd 21 uur geleden
Afval hoort niet niet naast de container.
Afvalfestival Wesselerbrink Noord-Oost: voor een schone start 22 uur geleden
Wout Weghorst viert een doelpunt van VfL Wolfsburg. (Foto: Vlad1988/Shutterstock.com)
FC Twente hengelt Wout Weghorst binnen 22 uur geleden