Afbeelding

Lichtjesactie op Ooster

Algemeen

Enschede - De Lichtjesactie op de Ooster Begraafsplaats van 24 december is afgelast na het invoeren van de nieuwe lockdown. “Zelfs buiten mogen niet meer dan twee personen bij elkaar komen’’, zegt André van Aarsen. “Daarom moet ik met bloedend hart de ceremonie afgelasten. Net zoals vorig jaar ben ik gedwongen om samen met mijn vrouw de kaarsen op de afgesproken tijd op de geallieerde oorlogsgraven te plaatsen. Wederom zal het koud, kil en eenzaam voelen. Echter de kaarsen zullen branden en onze gedachten zullen bij die jongens zijn die in de Twentse aarde hun graf gevonden hebben. Ik hoop en weet dat uw dankbaarheid naar hen niet zal worden weggedrukt door het coronavirus maar voortleeft in uw hart.’’
De herdenking op de Ooster Begraafplaats aan de Noordesmarkerrondweg zou worden omlijst door de tonen van de midwinterhoorns van de Vanekerblazers.

Ons Huis voerde een grote renovatie uit.
‘Borneostraat fijne plek om te wonen’ 4 uur geleden
Afbeelding
Keti Koti, wanneer zijn zijn excuses op hun plaats? 6 uur geleden
De Alstroemeria.
Volop open dagen bij Tuin Beckelo 7 uur geleden
Gohan draait in Concordia.
Gohan en Eat More Trees in Concordia 16 uur geleden
Afbeelding
Alles ist vorbei 21 uur geleden
De eerste leerlingen die de kaderberoepsgerichte leerweg volledig konden afronden op Greijdanus Enschede zijn allemaal geslaagd.
Kaderleerlingen Greijdanus Enschede allemaal geslaagd 22 uur geleden
Afval hoort niet niet naast de container.
Afvalfestival Wesselerbrink Noord-Oost: voor een schone start 22 uur geleden
Wout Weghorst viert een doelpunt van VfL Wolfsburg. (Foto: Vlad1988/Shutterstock.com)
FC Twente hengelt Wout Weghorst binnen 23 uur geleden