Grolsch Summer Sounds: vijf donderdagavonden vol muziek
AlgemeenOok deze zomer staat de Oude Markt op vijf donderdagen (20, 27 juli, 3, 10 en 17 augustus) in het teken van muziek, dans, show en entertainment. Iedere avond heeft een andere muziekstijl, dus er is voor ieder wat wils. Traditiegetrouw opent Bölke Open Air donderdag 20 juli de Grolsch Summer Sounds met een spetterend programma. Het publiek kan deze avond genieten van diverse spectaculaire acts en de huisdeejays van het Bölke draaien hun favoriete mix.
Na ‘t Bölke is het de beurt aan Rico Latino Salsa Night (27 juli). Op deze avond wordt de Oude Markt omgetoverd tot salsaplein met livemuziek en deejays. Het publiek wordt uitgedaagd om een dansje te wagen tijdens de workshop salsa en merengue.
Jannes
Tijdens Vrieler NL (3 augustus) komt het Nederlandstalige repertoire aan bod. Het levenslied wordt ten gehore gebracht door onder meer Frank van Etten, Evert Wolters en Jannes. De beste bluesmuzikanten worden naar Enschede gehaald door NixenMeer tijdens Nix Blues Night (10 augustus). Afsluiter deze avond is het 25-jarig bluestalent Laurence Jones met zijn band. Op zijn zeventiende begon hij al zijn eigen band en in 2014 won hij de ‘Young Artist Of The Year’-award op de British Blues Awards.
The Grand East
Voor de rockliefhebbers staat Enschede Rocks (17 augustus) ook weer op het programma. Met klinkende namen als Shock the Devil, Few Dollars More en Tricklebolt. The Grand East uit Diepenheim sluit Enschede Rocks op passende wijze af. Op de Zwarte Cross spelen ze al 3 jaar op rij een overvolle tent plat en ook thuiswedstrijden weten ze te ‘winnen’. Vorig jaar stonden ze met veel succes op Eurosonic in Groningen.
Gratis
Al jarenlang zijn de Grolsch Summer Sounds een vast onderdeel in de zomeragenda van de binnenstad van Enschede. Het gratis toegankelijke evenement is een initiatief van Vereniging Horeca Stad Enschede in samenwerking met Enschede Promotie. Info: grolschsummersounds.nl










