Dansen bij Yogacentrum De Bron
Dansen bij Yogacentrum De Bron Foto: Gabriella Grosz

Dansen op blote voeten

Algemeen

Enschede - Je mag wel op sokken of met binnenschoeisels aan dansen, maar als je kan dan is het zo heerlijk om op blote voeten te dansen.Een keer in de maand, op vrijdag avond tussen 19:30 en 23:00 uur is dit mogelijk bij Yogacentrum De Bron in Enschede, aan De Klomp 120-101.

De dansavonden zijn alcohol en drugsvrij en er is plek voor maximaal 30 deelnemers. Er wordt verschillende soorten muziek gedraaid zoals wereldmuziek, jaren 70-80-90 en grote hits. Het gaat vooral om heerlijk bewegen (alsof niemand kijkt) en om de pret.
De eerstvolgende Dansavond is op vrijdag 17 januari. Vooraf aanmelden is noodzakelijk en kan via de website: www.yogacentrumdebron-enschede.nl.
Heb je vragen, dan kan je contact opnemen via 0630085753.

Vera Boertien.
Feestelijke muzikale verversing gedichten 20 sep, 09:21
Herman Winkelhorst.
Waanzinnige Workshop met fossielenexpert 19 sep, 13:26
Een klas van de Rembrandtschool in 1973.
Wie herkent de kinderen van de Rembrandtschool? 19 sep, 13:13
De lezing in 't Pluspunt is van 10.00 tot 11.30 euro. Entree 4 euro. (Foto: Gerrit Kosters)
Presentatie over Natuurfotografie 18 sep, 13:31
Het Projectkoor van Monique Kokkeler kan nog meer zangers gebruiken.
Projectkoor op zoek naar zangers 18 sep, 09:43
Muziek op de zondag in Lonneker.
Laatste MuziekZondag van het jaar met studenten ArtEZ 17 sep, 13:11
De kleurrijke collectie van A Fish Named Fred.
‘Mannenmode met extra pit én opvallende prints’ B2b met Isa 17 sep, 12:30
Hangar 11 op Vliegveld Twenthe wordt geheel in de stijl van Azië aangekleed voor de Pasar Malam Asia.
Even naar Indonesië zonder jetlag? Kom gezellig naar de grote Pasar Malam Asia in Enschede met 160 stands! 16 sep, 18:01