Wie zingt er mee met zesde editie van Merry Christmas?
AlgemeenEnschede - Jaarlijks geeft symfonieorkest Orchestra Twente samen met Choir Twente en solisten een concert onder de noemer ‘Merry Christmas’ in de Jacobuskerk, inmiddels een begrip onder liefhebbers in Enschede en omstreken. Het concert staat in het teken van kerst en is vernoemd naar de gelijknamige film uit 2005, die zich afspeelt tijdens de Eerste Wereldoorlog en als thema de waargebeurde kerstwapenstilstand heeft.
Op woensdag 29 augustus starten muzikaal leider Monique Kokkeler en haar musici en vaste kern van vocalisten met de voorbereidingen voor de zesde editie van ‘Merry Christmas’.
Choir Twente is hiervoor nog op zoek naar zangers en zangeressen die mee willen zingen tijdens het concert, dat wordt gehouden op zondag 9 december om 15.00 uur in de Jacobuskerk te Enschede.
Op het programma staan onder meer de werken The First Noël, Adeste Fideles, I’m dreaming of home en You raise me up (in een schitterend arrangement),
Kokkeler: “Ben jij een ervaren en enthousiast koorzanger of -zangeres? Dan heten we je graag welkom. De wekelijke repetities van Choir Twente vinden plaats op de woensdagavond in Enschede van 20.00 tot 22.00 uur. Je kunt je uiterlijk aanmelden tot woensdag 5 september.”
Voor meer informatie neem je contact op via email: nfo@orchestratwente.nl of kijk je op de site www.orchestratwente.nl










