Hockeyclub EHV opent nieuwe watervelden met toernooi

Algemeen

ENSCHEDE - EHV-hockeyteams kunnen aan de bak op eigen internationaal toernooi dat eind augustus alweer voor de dertiende keer plaatsvindt.

Hockeyclub EHV houdt dan in het weekend van vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 augustus voor de dertiende keer een sterk bezet internationaal toernooi. De beide selecties krijgen op de twee nieuwe watervelden te maken met stevige tegenstanders uit binnen- en buitenland. In totaal zijn er bijna veertig wedstrijden op twee nieuwe watervelden

Het toernooi begint op de vrijdagavond met een aantal poulewedstrijden, waarna de zaterdag en de zondag zijn volgepland met in totaal veertig hockeyduels, inclusief de finales op de zondagmiddag.

Bij de dames bestaat het deelnemersveld uit de gastvrouwen van EHV en nog drie eersteklassers: Fletiomare (Vleuten), Reigers (Hoofddorp) en Groninger Studs, het naar de tweede klasse gepromoveerde Almelo en Iris Lambersart (Lille) dat in de Franse competitie op het hoogste niveau succesvol actief is.

De organisatie van het EHV-toernooi verwelkomt verder de herenploegen van EHV en nog twee eersteklassers: Naarden en Groninger Studs. Ook komen er drie teams uit Duitsland: Kahlenberg uit Mülheim an der Ruhr, pas gepromoveerd naar de 2. Bundesliga, Raffelberg (Duisburg) en Oberhausen, twee ploegen uit de Regionalliga, vergelijkbaar met de Nederlandse eerste klasse.

Zowel de dames als de heren van EHV staan sinds kort onder leiding van een nieuwe trainer-coach. Vanuit het Duitse Essen wordt Lutz Könnings de opvolger van Antoinet Wildeboer, die als trainerscoördinator wel verbonden blijft aan de club. Könnings beschikt over veel praktijkervaring en slaagde voor alle Duitse hockey-diploma’s. De heren gaan na twee seizoenen onder Richard van Wezenbeek verder met Gerard Alblas, een oude bekende van EHV, want hij maakte in de periode 1994-1996 deel uit van het eerste herenteam dat toen in de hoofdklasse speelde.

Op de zaterdagavond is er vanwege de opening van de nieuwe velden om 20.00 uur een demonstratiewedstrijd tussen Oud-EHV (het elftal dat in 1994-1996 hoofdklasse speelde) en Jong-EHV (een selectie van toppers van nu).

'Een aanwinst voor Lonneker'.
Nieuw speeltoestel op de Lonnekerschool 15 uur geleden
Afbeelding
13 wekenecho verdwijnt na 2027: waarom zwangere vrouwen dit niet meer krijgen 20 uur geleden
Na Francis, in de nazit, treedt orkest Wheels op.
Concert Politiekoor Twente met Francis van Broekhuizen 21 uur geleden
Afbeelding
Herfstknutselmiddag in Dal van de Mosbeek 12 okt, 13:47
Enschede Energie gaat voor duurzaam.
Enschede: textielstad van de toekomst! 12 okt, 09:50
Storing op de site van Albert Heijn.
Storing bij Albert Heijn: boodschappen kunnen niet worden bezorgd 12 okt, 09:33
Afbeelding
Ontdek de vogeltrek rondom Vliegveld Twente 11 okt, 14:02
Afbeelding
Geen film, wel een reis: ANI HU - The Experience komt naar Enschede 11 okt, 13:51