Afbeelding

Kom op visite in het theater met Roza Herwig

Algemeen

ENSCHEDE - Sta zondagochtend klaar voor een muzikale reis vol betovering. Op 14 januari, om 11.00 uur, betreden mezzosopraan Roza Herwig en pianist Julius Backer het podium in de intieme Kleine Zaal van het Muziekcentrum Enschede om de klassieke concertserie Op visite bij… te openen.

Dit eerste concert markeert het begin van een mooie drieluik. Volgens bedenker Lotte Grotholt is Op visite bij... dan ook dé ultieme kickstart voor de zondag. ‘’Denk aan een verrukkelijke combinatie van frühshoppen, heerlijke koffie, smakelijke thee, taart en een dosis prachtige klassieke muziek’’, aldus Lotte.

Lotte: ‘’Het wordt een ontspannen concert op zondagochtend waarbij je écht op visite gaat en belandt in een muzikale wereld. Met een uur durend programma, zonder pauze, is het een ideaal begin van de zondag.”

Lotte moedigt juist ook jongeren aan om Op visite bij... te beschouwen als een prachtige introductie tot klassieke muziek. ‘’De muziek is toegankelijk en de artiesten delen boeiende weetjes, waardoor de ervaring nog specialer wordt.’’ Kaarten: www.wilminktheater.nl

Afbeelding
Mogelijke fanzone bij Laadperron voor Europese wedstrijd FC Twente 19 uur geleden
Op maandag- tot en met vrijdagmiddag kost een huwelijksceremonie 730 euro in Enschede.
Trouwen in Enschede duurder dan gemiddeld 21 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe behandeling voor ‘kippenborst’ voorkomt vaak operatie 9 jul, 15:29
JBVE 'boult' op maandagmiddag, donderdagmiddag en zondagmiddag vanaf 13.30 uur.
Eerste team van JBVE promoveert naar de eerste klasse 9 jul, 13:52
De gemeente koopt het pand van ABN AMRO.
Gemeente koopt pand ABN AMRO 9 jul, 09:04
Afbeelding
Stadsgedicht van stadsdichter Vera Boertien 8 jul, 13:46
Oude Markt Sing-a-Long (Foto: Emiel Muijderman)
Elke donderdagavond muziek op de Oude Markt 8 jul, 11:44
De Cornelis Houtmanstraat.
Domijn bouwt 27 nieuwe woningen in Glanerbrug 8 jul, 11:03