Afbeelding

Bach: Matthäus Passion

Algemeen

Enschede - ‘’De uitvoering van Bachs Matthäus Passion heeft in Overijssel een rijke geschiedenis van al meer dan een eeuw. De overweldigende verklanking die Bach maakte van het passieverhaal heeft talloze bezoekers geraakt en ontroerd. De Stichting BachTwente zet de lange traditie van deze passie aller passies, in nauwe samenwerking met het orkest Phion, voort met een uitvoering op artistiek hoog niveau’’, aldus Rob Admiraal van BachTwente. 

De uitvoering van de Matthäus Passion vindt plaats op vrijdag 31 maart in het Muziekcentrum in Enschede. Het concert begint om 19.00 uur. “Een perfecte uitvoering van dit overbekende, maar gecompliceerde werk vereist een echte specialist als dirigent. En dat is Reinhard Goebel zonder twijfel. Als oprichter en leider van het legendarische ensemble Musica Antiqua Köln heeft hij grote bekendheid gekregen in de wereld van de authentieke uitvoeringspraktijk’’, aldus Admiraal. “Al met al een Matthäus Passion om naar uit te kijken.’’ Kaartverkoop via het Wilminktheater.

Het gaat op en top gezellig worden!
Nog maar een paar tickets over voor Oktoberfest Gronau zaterdag! 2 uur geleden
Het Tuinatelier is gratis te bezoeken. (Foto: Koos Mavrakis)
Gratis Tuinatelier Groene Loper in de bibliotheek 3 uur geleden
Truus Snuiverink - van Rennes viert donderdag haar 100e verjaardag.
Truus Snuiverink - van Rennes wordt 100 jaar 3 uur geleden
Afbeelding
WhatsApp-oplichting met ballerina verspreidt zich snel: Fraudehelpdesk krijgt tientallen meldingen per dag 5 uur geleden
Afbeelding
Enschede, ziet u door de borden de stad nog? De mening van Enschede 6 uur geleden
Afbeelding
Lees de nieuwste editie van Huis aan Huis Enschede nu online! 6 uur geleden
Ton Ouwehand en Gea Spiegelberg.
Wandelingen en cursussen bij Nivon 7 uur geleden
Wicker draait in Concordia. (Foto: Lol Crawley).
Concordia vertoont Wicker en Coward 17 uur geleden