
Nieuwe feestwinkel geopend in Haaksbergen
AlgemeenHaaksbergen – In het centrum hebben Marcel en Monica Kollen feestwinkel De Feestboetiek geopend aan de Molenstraat 20-22. ‘’We verhuren en verkopen feestartikelen”, zegt Marcel Kollen, die zich momenteel richt op Halloween en het naderende WK voetbal. ‘’Halloween is deze maand en in november begint het WK voetbal. We hebben allerlei feestartikelen zoals hoedjes, vlaggetjes en ballonnen om er een Oranjefeest van te maken”, zegt de ondernemer. Het WK voetbal is dit jaar in november en december.
Feestkleding wordt bij De Feestboetiek verhuurd en verkocht. Het aanbod voor carnaval bijvoorbeeld zal groot zijn. Daarnaast zijn er feestartikelen voor Abraham en Sarah. ‘’Voor elk feestje of partijtje hebben we wel iets leuks.” De Feestboetiek is inmiddels geopend, maar het ondernemerspaar wil nog een officiële opening organiseren. ‘’Halloween, Oktoberfest, een ooievaar bij een geboorte, WK voetbal, Sinterklaas, Kerstman, Carnaval, Abraham, Sarah: we zijn van alle markten thuis.”
De Feestboetiek is op dinsdag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 18.00 uur open, op vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Marcel en Monica Kollen runnen ook de Tabak & Kadoshop aan de Molenstraat 19, aan de overkant van De Feestboetiek.










