Till Seidel komt naar de Nix.
Till Seidel komt naar de Nix.

Mees Vullings en Till Seidel te gast bij de Nix

Cultuur

ENSCHEDE - Op woensdag 24 september heeft de Nix/Het Laadperron weer een hele fijne Blues @ The Factory in de aanbieding. Naast de vaste Factory Band zijn deze avond Mees Vullings en Till Seidel ook van de partij, zo meldt Frances Leusink van de Nix.

De Factory Band is inmiddels een vertrouwde verschijning in de Nix, bestaande uit Harm van Essen (gitarist/zanger bij onder meer La Ratte), een van de nieuwe gitaartalenten van eigen bodem, Paolo de Stigter (drums, bij Little Hat en Greg Izor), Dutch Blues Challenge winnaar en Walter Wilhelm (basgitaar bij Nathan James en Chris Corcoran). Ze zijn 24 september begeleidingsband voor Mees Vullings en Till Seidel. “Mees Vullings is zanger en mondharmonicaspeler bij Heath, een psychedelische rockband die snel naam heeft gemaakt in de Nederlandse muziekscene. Hun album Isaak’s Marble (2024) kreeg in de pers lovende recensies vanwege de unieke grensverleggende mix van psychedelica, bluesrock en progressieve invloeden. Naast de band Heath is Mees ook actief als componist en muzikant binnen zijn eigen project, The Bird Experience waarin hij zijn ongebreidelde passie voor de rauwe, intense rhythm en blues en bluesrock laat zien. Denk aan Paul Butterfield, Lester Butler en Screamin’ Jay Hawkins’’. aldus Leusink. “Till Seidel is ook geen onbekende in de (inter-)nationale bluesscene. Als gitarist/zanger van zijn eigen band The Till Seidel & His Band heeft hij zijn sporen in de Rhythm en Blues & Soul wereld ook allang verdiend. Till en zijn band zijn in 2021 en 2022 genomineerd voor de German Blues Award voor respectievelijk Best Band en Best Guitarist en Best Record. Hoogtepunten voor de band waren optredens bij Gator By The Bay Festival in San Diego, VS en bij het Doheny Blues Festival Los Angeles, VS. Seidel is sinds 2023 ook frontman/gitarist bij The Bluesanovas, een Duitse band van ‘net oawer de poal’ en voor de vaste Nix-gangers geen onbekende.’’

De zaal gaat open om 20.00 uur. Aanvang: 20.30 uur. Tickets online: € 7,50 (https://shop.ikbenaanwezig.nl/kiosk/The-NiX). Kassa: € 10,00.

Theo Sieben is door The Factory Band uitgenodigd voor Blues @ The Factory van 22 april.
Blues @ The Factory verrast weer met Theo Sieben en Thomas van den Berg 19 apr, 09:38
'We proberen midden in de wijk te staan', zegt voorzitter Gea Pereboom,
Kinderboerderij Enschede-Noord viert het 50-jarig bestaan 19 apr, 08:49
Angelien Hoppen (midden) en tuincoaches Caroline Drent (rechts) en Alice Snijders (links) delen gratis waardplanten uit.
Angelien Hoppen is blij met elke snipper groen 18 apr, 08:25
Los Hoes De Bommelas is elke eerste zondag van de maand open.
Opening Los Hoes De Bommelas goed bezocht 17 apr, 13:43
Het weeguurtje is dinsdag van 10.00 tot 11.30 uur. ' Stel je vragen over de groei of gezondheid van je kindje, of kom gewoon even langs'.
Zelfs de advocaat houdt er spreekuur 17 apr, 11:46
Studenten van Saxion gaan Stichting 55+ helpen.
Studenten gaan onderzoek doen voor Stichting 55+ 17 apr, 08:45
Zorggroep Manna & M-Pact ondertekenen de samenwerkingsovereenkomst.
M-Pact en Zorggroep Manna bundelen hun krachten 16 apr, 13:31
Astrid Aalders en Bennie Waanders.
Bennie en Astrid sluiten winterseizoen Zomiac af 16 apr, 09:42