Open Mic Vestzak

dinsdag 20 oktober 2026 19:30 tot 22:30

Ben jij singer-songwriter, rapper of producer? Dan is de Open Mic in Vestzak in Enschede iets voor jou! De Open Mic wordt georganiseerd door Metropool Twente en het Twents Songwritersgilde en vindt maandelijks plaats op een dinsdagavond.

Tijdens de Open Mic zetten muzikanten en artiesten hun eerste stappen op het podium en kunnen ze hun nieuwe werk laten horen. Ook jij kunt laten horen wat je in je mars hebt. Jong, oud, beginner, gevorderd? Het maakt niet uit, want iedereen mag meedoen. De enige vereiste is dat je de liedjes die je speelt zelf geschreven hebt. De Open Mic is ook dé plek om in aanraking te komen met mede-muzikanten en de talentontwikkelingstrajecten van Metropool en het Twents Songwritersgilde.

Vanaf 19:30 uur ligt de opgavelijst klaar en om 20:00 gaan we van start. Natuurlijk ben je ook van harte welkom om gewoon te komen luisteren naar het moois dat anderen geschreven hebben!

De openingsact van deze Open Mic is: DappieDappie is een upcoming rapper uit Enschede. Met zijn Amerikaanse flows, melodische beats en zang geeft hij zijn muziek een eigen vibe. Zijn muziek kan snel en energiek zijn maar ook rustig en emotioneel. De door “Juice WRLD” en “Trippie redd” geïnspireerde rapper Dappie maakt muziek die je niet vaak hoort in de scene. Hij wil met zijn muziek anderen inspireren om zichzelf te zijn.

Locatie